totalus ispradavimas

To dar nebuvo ! „hummel“ skelbia totalų išpardavimą!

Prašome pasidalinti

Skandinaviškas prekės ženklas – hummel, kuria ir džiugina nuo 1923 metų, tad  turi  didėlį patirties bagažą. Patirties dėka, gali pasiūlyti produkcijos , kuri puikiai išpildo kiekvieno kliento poreikius!

Norite nudžiuginti mylimąją ar mylimąjį, ar tiesiog palepinti save?  Skubėkite į hummel parduotuves arba į www.hummel.lt ir įsigykite prekių  50 procentų pigiau.

„hummel“ parduotuvėse rasite prekių, kurios pasižymės skandinaviško dizaino išskirtinumu, bei pažangiomis technologijomis. Tai komfortiški, inovatyvūs rūbai bei avalynė, kurie leis jaustis patogiai ir stilingai bet kokioje situacijoje. „hummel“ prekės ženklas kuria ne tik suaugusiųjų auditorijai , bet mūsų mažiesiems, atkreipdamas dėmesį į menkiausias smulkmenas, kurios kasdienybę daro lengvesne ir komfortiškesne.

Šio stiliumi ir charakteriu išsiskiriančio sporto prekės ženklo asortimente sau tinkančių prekių ras tiek profesionalus sportininkas, tiek aktyvų laisvalaikį mėgstantis žmogus.

Tad nepraleiskite progos ir pasinaudokite neįtikėtina 50proc.nuolaida.  Šią puikią nuolaidą rasite parduotuvėse , esančiose Kaune : Jonavos g.43a, Šiaurės pr.3a, Vilniuje: Olimpiečių g.17, PC Parkas Outlet, Lakūnų g.24. Bei www.hummel.lt. www.humme.lt, norėdami gauti maksimalią nuolaidą , į nuolaidų kupono langelį įrašykite : totalus .

Facebook Comments
Prašome pasidalinti

Parašykite komentarą