christmas2business-ne-tik-isskirtiniu-dovanu-idejos

„Christmas2Business“ – ne tik išskirtinių dovanų idėjos

Prašome pasidalinti

Nors praėjusią savaitę visus įmanomus informacijos šaltinius buvo užkariavęs Popiežiaus vizitas, tačiau jau trečiuosius metus vykusi konferencija-paroda „Christmas2Business“ taip pat sulaukė daug dėmesio iš sąmoningų verslininkų.

Rugsėjo 20-21 dienomis Vilniuje rinkosi ne tik Kalėdinių dovanų verslo partneriams ieškantys verslininkai, bet ir Lietuvos gamintojai, turintys begales įdomių ir inovatyvių idėjų artėjančioms šventėm. Šalia Kalėdinių dovanų idėjų parodos vyko ir verslininkų edukacija – konferencija, kurioje dalyvavo daugiau nei 15 savo srities specialistų, tarp kurių ir etiketo ekspertas Arminas Lydeka, santykių psichologas Andrius Kaluginas ir kūno kalbos ekspertė Marija Simona Šimulynaitė.

Susirinkusieji galėjo dalyvauti įvairiose konferencijose: „Kaip dovana gali tarnauti jūsų prekės ženklui?“, „Kaip paruošti produktų nuotraukas Kalėdų el.prekybai?“,  „Kaip įdarbinti verslo dovanas“ ir daugelį kitų.

Konferencijos-parodos idėja gimė iš poreikio atrasti originalias Kalėdines dovanas partneriams ir užtikrinti, kad jos pasiektų adresatus laiku: „Mes norime, kad jūs pasiruoštumėte iš anksto ir gautumėte pačius unikaliausius produktus“, – sako renginio organizatorė Edita Ramanauskaitė.

„Christmas2Business“ organizatorė pabrėžia, kad unikalių lietuviškų produktų gamintojai gali paruošti dovanas verslo partneriams ir dideliais kiekiais, tačiau tam reikia ruoštis iš anksto – dovanas reikia užsakinėti rugsėjo-spalio mėnesiais, nes prisiminus apie jų poreikį tik gruodžio viduryje, tikėtina, kad išgirsite neigiamą atsakymą.

Edita Ramanauskaitė taip pat teigia, kad svarbu ne pats dovanojimas, o emocija, kurią neša dovana: „Jūsų dovana liks be emocijų ir jūsų įmonei svarbių akcentų. Dovana turi sukelti emociją ir grįžtamąjį ryšį. Įmonės turi suprasti, kad dovanoti dovanas yra ne šiaip privalomos tik todėl, kad visi taip daro, turi būti ir grįžtamasis ryšys. Šis ryšys liks ir kitiems metams.“

Plačiau apie renginį vaizdo įraše.

Visiems, kurie neturėjo galimybės apsilankyti „Christmas2Business“ parodoje-konferencijoje, renginio organizatoriai paruošė specialų žurnalą, kuriame rasite svabiausius patarimus Kalėdinių dovanų išrinkimui, įteikimui ir daug daugiau. Šių metų žurnalą galite rasti čia.

Posted by Kauniečiams on 2018 m. Rugsėjis 24 d., Pirmadienis

Facebook Comments
Prašome pasidalinti