Balys Bardauskas pakilo dešimčia pozicijų aukštyn, tačiau lenktynininkus vargina kaitra

(Lima, sausio 8 d.) Pietų Amerikoje vykstančio Dakaro ralio trečiame etape sėkmingą pasirodymą toliau tęsia mokytojo išsilavinimą turintis Balys Bardauskas. Įpusėjus etapui, kuriame motociklininkams šiandien tenka kovoti su akmenuotu gruntu ir skrosti dideles smėlio kopas, B. Bardauskas lenkia vieną varžovą po kito.

Iš 120 pozicijos startavęs lietuvis pirmąjį patikros punktą įveikė būdamas 108 vietoje, antrame punkte jis užregistruotas 109-uoju, o po beveik valandos lenktynių pasiekęs trečiąjį paslėptą patikros punktą, B. Bardauskas smuktelėjo dar viena pozicija žemiau – iki 110 vietos. Šią vietą B. Bardauskas išsaugojo ir pasiekęs ketvirtąjį punktą.

Motociklininkui sustojus užsipilti degalų ir komandos „Perkūnas Team“ vadovui Carlos Brebbia paklausus ar viskas gerai, B. Bardauskas patvirtino: „Viskas gerai“. Tačiau matyti, kad sportininkas pavargęs.

Jis prasitarė, kad važiuoti šiandien labai karšta. Apie 7 val. ryto startavus B. Bardauskui, Peru laikėsi apie 20 laipsnių šiluma, o po daugiau nei valandos važiavimo oras įkaito daugiau kaip 30 laipsnių. Važiuojant smėlio kopomis kaitra dar didesnė.

  1. Bardauskui lieka pasiekti dar tris paslėptus patikros punktus ir vėliau finišuoti.

Trečiojo etapo (Piskas – San Chuan de Markona) bendra rida sudaro 502 kilometrus, iš kurių 295 km sudaro greičio ruožas.

Informaciją parengė „Agroverslo komunikacijos“

 

Vaizdo įrašo autorė Marija Dubickienė

https://www.youtube.com/watch?v=adHXCvhssSI&feature=youtu.be

 

Komentarai

Komentarai