„Aš ir Tu – tai MES!“ Vilkijoje

Devynis metus iš eilės Vilkijos miesto bibliotekos bibliotekininkės Tarptautinę žmonių su negalia dienos paminėjimą rengdavo bibliotekoje. Šiais metais pirmą kartą  bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė kartu su Vilkijos miesto seniūnija, Vilkijos apylinkių seniūnija, Vilkijos Šv. Jurgio bažnyčios klebonu Linu Šipavičiumi ir Vilkijos kultūros centru jungėsi prie gražios ir prasmingos visos Lietuvos akcijos „Aš ir tu – tai mes”

Ši iniciatyva prasidėjo 2016 metais. Praėjusiais metais joje dalyvavo 18 savivaldybių bendruomenių. Šiais metais prisijungėme ir Vilkijos miesto ir Vilkijos apylinkių seniūnijų bendruomenės.

Vilkijos Šv. Jurgio Bažnyčioje Žmonių su negalia dienai paminėti buvo aukojamos šv.mišios.

Po jų, skambant akcijos himnui – Juliaus Omertos dainai „Tu gali“  – bažnyčios šventoriuje sveiki ir neįgalūs Vilkijos krašto žmonės sustojo į gyvą skulptūrą, simbolizuojančią bendrystę ir vienybę. Šis ženklas yra atpažįstamas ir pripažįstamas socialiai atsakingų įmonių.

Vilkijos mieste įsikūrusios Vilkijos neįgaliųjų sąjungos veikloje aktyviai dalyvauja, apie 60 žmonių, turinčių įvairią  negalią. Sąjungos  pirmininkė Genovaitė Skakauskienė džiaugėsi gražia akcija, dėkojo organizatoriams už dėmesį likimo nuskriaustiesiems.

Akcijos dalyviai buvo vaišinami gardžia koše ir arbata.

Tikimasi, kad graži iniciatyva taps tradicija.

Jolanta Bačėnienė

 
 
 
 
 
 
 

Komentarai

Komentarai