Komandos komplektacijos darbus prieš Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pirmenybes tęsia Kauno „Aisčių-LSU“ klubas

Laikinosios sostinės ekipai pavyko prisivilioti perspektyvią 173 cm ūgio atakuojančią gynėją Kristiną Masionytę. Iš Alytaus kilusi septyniolikmetė krepšininkė praėjusį sezoną rungtyniavo „Akvilės lygos“ bei Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionatuose. Su Alytaus „RKL-GUT.LT“ komanda K. Masionytė pasidabino „Akvilės lygos“ aukso medaliu, o žaisdama Alytaus SRC gretose iškovojo MKL jaunių U18 čempionato sidabrą. Šiose pirmenybėse gynėja vidutiniškai pelnydavo po 14,9 taško, atkovodavo po 7,6 kamuolio, atlikdavo 6,6 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 4,8 kamuolio ir surinkdavo 22,8 naudingumo balo.

„Šia žaidėja mes domėjomės beveik metus laiko, ir labai džiugu, kad pagaliau pavyko mums ją prisikalbinti. Ją pastebėjome nuo žaidimo MKL, atstovaujant Alytaus komandą, kur buvo tikra komandos lyderė. Labai daug lėmė mūsų norą ją kviesti ir geri pasirodymai jaunimo rinktinėse, ir šešiolikmečių, ir aštuoniolikmečių, kur irgi buvo viena iš lyderių“ – sprendimą pasikviesti K. Masionytę į komandą komentavo ekipos vyr. treneris Rokas Kondratavičius.

Alytiškė šią vasarą gynė Lietuvos garbę su šalies jaunių rinktine Europos čempionate Šoprone (Vengrija). Nors rinktinei ir nesisekė, pačios K. Masionytės žaidimui didelių priekaištų neturėtų kilti – jai pavyko užfiksuoti 10,6 tšk., 4,7 atk. kam. ir 12 naud. bal. vidurkį. Dar anksčiau, 2016-aisiais gynėja buvo pakviesta į Lietuvos jaunučių rinktinę, kur taip pat paliko neblogą įspūdį – 8,6 tšk. ir 4,6 atk. kam.

„Jos savybės, kurios man patinka, yra gynyba – tai labai stipri fiziškai žaidėja, kuri gali gerai atidirbti gynyboje. Taip pat supratimas ne pagal amžių puolime – žaidžia kokybišką, protingą krepšinį, labai veržli žaidėja, kas mūsų komandoje, turint daug metikių, turėti vieną žaidėją, kuri gali geriau ir stipriau prasiveržti, mums yra labai gerai. Mes siejame su ja stiprias perspektyvas, žvelgiant į ateitį, manome, kad iš jos gali išaugti labai aukšto lygio žaidėja, ir manau, kad su mūsų pagalba tie šansai padidės“ – vilčių neslėpė „Aisčių-LSU“ strategas.

Masionytė per savo karjerą, be „Akvilės lygos“ aukso ir MKL jaunių čempionato sidabro, dar turi iškovojusi MKL vaikų U14 bronzos ir jaunučių U16 aukso medalius. Abiejuose turnyruose alytiškė pateko ir į simbolinius čempionato penketus, ne vieną kartą užfiksavo krepšinyje itin retai pasitaikančius pasiekimus – trigubus ir net keturgubus dublius. LMKL pirmenybėse ji galės debiutuoti spalio 10 dieną, kai pirmosiose čempionato rungtynėse „Aistės-LSU“ svečiuose susitiks su Klaipėdos „Fortūna“.

Alvydas Žukauskas, „Aistės-LSU“ informacija

Komentarai

Komentarai