Lietuvos vyrų rinktinės treneriui buvo įteiktas naujas „Renault“ visureigis

Lietuvos vyrųkrepšinio rinktinės treneriui Dainiui Adomaičiui„Sostena“ automobilių salone buvo įteikti naujojo „Renault Koleos” visureigio rakteliai.

„Tai yra vidutinės klasės visureigis, pristatytas praėjusią savaitę Lietuvoje. Antros kartos „Renault Koleos“ pasižymi ne tik atletiškesnėmis formomis, bet ir dar stilingesne bei solidesne išvaizda. Tai pažangiausiomis saugumo sistemomis aprūpintas modelis su visais visureigio privalumais“, – automobilį pristatėįgaliotojo „Renault“ atstovo Lietuvoje „Sostena“vykdomasis direktorius Egidijus Gončarovas.

 

„Renault“ jau ne vienerius metus remia Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, tad nebe pirmą kartą Lietuvos rinktinės treneris gauna naujausią, Lietuvos rinkoje debiutavusį „Renault“ automobilį.

„Jau beveik du dešimtmečius remiame krepšinį Lietuvoje. Ilgainiui susiformavo tradicija naujausius gamintojo modelius, pasirodžiusius Lietuvoje vasarą, įteikti rinktinės treneriui. Todėl ir pirmasis „Renault Koleos” automobilis Lietuvoje atiteks Dainiui Adomaičiui“, –tęsė vykdomasis direktorius E. Gončarovas.

Pirmą kartą įsitaisęs už naujojo visureigio vairo vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis dalinosi įspūdžiais.„Pirmasis vaizdas tikrai geras.Važiuoja smagiai, erdvus. Taip patesu įpratęs sėdėti aukščiau, todėl šis automobilis tikrai patinka”, – pasakojo D. Adomaitis.

 

 

Paklaustas apie savo pirmąją transporto priemonę ir kaip ją įsigijo treneris pasidalino prisiminimais.

„Pats pirmasis mano automobilis buvo „Ford Sierra”. Jį įsigijau dar studijų laikais, kai žaidžiau Vilniaus „Statyboje”. Su broliu važiavome į Gariūnų turgų, kur rinkomės iš keleto variantų. Mus tikino, kad mašina tvarkinga, su ja mažai nuvažiuota, priklausė pagyvenusiems žmonėms, kurie važinėjo tik į bažnyčią. Po to paaiškėjo, kad automobilis kadaise buvo ir apsivertęs, bet tai mums padėjo gerokai nusiderėti kainą, todėl važiavome į Jurbarką tvarkyti įsigijimo dokumentų”, – pirmojo savo automobilio istorija dalinosi D. Adomaitis.

Gimus pirmajai dukrai trenerio poreikiai pasikeitė ir prioritetais tapo automobilio erdvumas bei komfortas.„Pirmasis mano naujas, salone pirktas automobilis buvo „Renault Scenic”, kurį įsigijome susilaukę pirmagimės. Norėjome mašinos, kuri būtų erdvesnė nei lengvasis automobilis. Taip pat itin orientavomės į saugumą –„Renault” buvo pirmieji, saugumo bandymuose pelnę penkių žvaigždučių įvertinimą, kas mums buvo labai aktualu, nes važinėjome tikrai didelius nuotolius”, – pasakojo vyrų rinktinės treneris.

Paklaustas, ar turi aistrą prabangiems automobiliams, D. Adomaitis užsiminė, kad nors ir patinka pasigrožėti tokiomis mašinomis, jam svarbiausia yra, kad automobilis būtų saugus.„Visada malonu žiūrėti į gražias mašinas, ar girdėti garsiai riaumojančius variklius, tačiau man automobilyje svarbiausia saugumas ir patogumas mano šeimai. Svarbiausia yra nuvažiuoti iš taško A į tašką B ir tai padaryti saugiai. Aišku, tikrai simpatizuoju keletui automobilių, pavyzdžiui,„Ford Mustang”, ypač senieji modeliai patinka jau nuo jaunystės“.

Pastaruosius du metus D. Adomaičiuiypač dažnai tenka važinėti tarp Vilniaus ir Klaipėdos, treneris dalinosi kuo dažniausiai užsiima kelyje.

„Vienas dalykas kuo užsiimu, tai yra telefoniniai pokalbiai, kuriuos susiplanuoju. Antrasis yra audio knygos, dažniausiai tai būna seminarai ar motyvuojančios knygos. Dažnai važiuoju ir ne vienas, o kartu su asistentais, tada, žinoma, kalbamės apie krepšinį, komandą. Kartais, kai keliauju vienas, mėgstu ir muzikos pasiklausyti“, – kalbėjo vyr. treneris.

Klaipėdos „Neptūno“ ir Lietuvos vyrų rinktinės treneris, dažnai keliaudamas autostrada Vilnius – Klaipėda, neišvengė ir linksmų nuotykių.

„Esu pakliuvęs ir į vieną juokingą situaciją, nors visada sakydavau, kad man taip nenutiks. Tai jau buvo tapę beveik rutina –  keldavausi šeštą ryto ir važiuodavau į Klaipėdą, į treniruotę. Visada pravažiavęs Grigiškes sustodavau degalinėje. Susimoku už kurą, nusiperku kavos, kažko užkąsti ir leidžiuosi į kelią. Vieną kartą susimokėjau už kavą, kruasaną ir išvažiavau, o vėliau, pietaujant Klaipėdoje, sulaukiau skambučio, sako „treneri, pamiršote susimokėti už kurą“. Susimokėjau Klaipėdoje ir viskas baigėsi gerai. Kitą kartąvažiuojant sustojau toje pačioje degalinėje ir linksmai pasijuokėme“, – istoriją pasakojo vyr. treneris Dainius Adomaitis.

 

Komentarai

Komentarai