Lietuvos bei Bosnijos ir Hercegovinos tenisininkai pradėjo pasirengimą savaitgalio dvikovoms

Lietuvos bei Bosnijos ir Hercegovinos teniso rinktinės „Siemens“ arenoje šiandien pradėjo pasirengimą penktadienį startuosiančiam Daviso taurės mačui. Tiesa, į pirmąją treniruotę abi komandos susirinko be savo lyderių. Mat Laurynas Grigelis, o taip pat bosniai Damiras Džumhuras ir Mirza Basičius, sėkmingai sužaidę praėjusią savaitę vykusius ATP ir ITF turnyrus, į Vilnių atkeliavo tik šiandien.

9 valandą rytinę treniruotę pradėję lietuviai „Siemens“ arenoje jautėsi lyg namie. Mat lygiai prieš metus jie čia žaidė tų pačių varžybų susitikimą su Ukrainos komanda. „Tikrai viskas žinoma. Arena ta pati, rūbinės ten pat, danga ta pati. Tiesa, sakyčiau, kad kai metų pradžioje žaidėme Šiauliuose prieš norvegus kortas buvo kiek greitesnis. Jį perdažė? A, todėl taip ir yra“, – sakė antroji Lietuvos rinktinės raketė Lukas Mugevičius, išgirdęs, kad prieš šį mačą teniso korto danga buvo perdažyta Vokietijoje. Bosnijos ir Hercegovinos rinktinės kapitonas Aljosa Piričius, tik atvykęs į areną, su varžybų teisėjais skubėjo tartis dėl galimybės bent pusvalandžiu pratęsti jo komandos vakarinę treniruotę.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/deuce/naujiena/profesionalus-sportas/naujienos/lietuvos-bei-bosnijos-ir-hercegovinos-tenisininkai-pradejo-pasirengima-savaitgalio-dvikovoms-338-682093

Komentarai

Komentarai