Dacia_2

5 MILIJONAI (!) MYLI „DACIA“

 • „Dacia“ pasiekė naują rekordą – nuo 2004 metų parduota 5 milijonai automobilių.
 • Dar vienas 2017 metų išskirtinumas: „Sandero“, Europos Nr. 1 automobilio, pardavimų apimtys išaugo 12 %.
 • Dar geriau keleivių poreikiams pritaikomo „Lodgy“ su naujomis išmaniomis sėdynėmis
 • „Stepway“ šeimos naujo dizaino riboto leidimo

Tarptautinė Ženevos automobilių paroda – 2018 m. kovo 6 d. 2018 metų pradžioje „Dacia“ kryptį vis dar valdo palankus vėjas. Šis prekės ženklas ką tik pasiekė svarbią ribą – nuo 2004 metų visose rinkose parduota 5 milijonai šio ženklo transporto priemonių, o Prancūzijoje – vienas milijonas. Mažiau kaip per 15 metų „Dacia“ nuo vieno modelio perėjo prie 6, bet nuo savo principų nenukrypo: visada pateikia geriausią rinkoje kainos ir kokybės santykį.

Ši dinamika būdinga ir 2017 – rekordiniams metams:

 • „Sandero“ – populiariausias Europoje automobilis (pirma vieta Europoje pagal pardavimus mažmeniniams klientams)
 • Pardavimo apimtys padidėjo 12 % ir pasiekė 655 000 vienetų
 • 25 šalyse „Dacia“ pasiekė parduotų automobilių arba rinkos dalies rekordus

Klientai myli „Dacia“!

Iš tiesų, tarp šio prekės ženklo ir jo klientų, kurie tapo tiesiog gerbėjais, susidarė tvirtas ir ilgalaikis ryšys.

Nuo 2004 metų šis prekės ženklas save pozicionuoja kaip prieštaraujantį automobilių pramonei ir atsisako dalyvauti lenktynėse „visuomet daugiau“, o savo dėmesį sutelkia į klientus, kad galėtų suteikti jiems tai, ko jie nori, ir be to siekia tai daryti labai gerai.

Pardavimų ir rinkodaros direktoriaus François Mariotte teigimu, „Dacia“ puikiai dera prie naujų vartojimo modelių, kuomet klientai nusprendžia pirkti „mažiau, bet geriau“. Jie pasirenka patvaresnes, kokybiškas prekes, už jas sumokėdami tinkamą kainą ir dėl to neaukodami komforto ar estetikos. Tai yra pagrindinė tendencija, kurią galima pastebėti ir kituose sektoriuose, pavyzdžiui, baldų, oro transporto ar drabužių pramonėje. „Dacia“ yra vienintelis automobilių gamintojas, reaguojantis į šią tendenciją, todėl milijonai klientų gali pirkti naują ir patikimą automobilį, kurio kaina nėra užkelta“.

7 sulankstomos išmaniosios „Lodgy“ sėdynės

2018 metų naujovė – 7 sulankstomos „Lodgy“ sėdynės, tai yra trečioje eilėje integruotas išmaniųjų sėdynių modulis, taip siekiama patenkinti įvairius visos šeimos poreikius ir užtikrinti, kad galėtų patogiai keliauti iki 7 žmonių.

Dabar trečioji sėdynių eilė, kurioje yra dvi erdvios ir patogios sėdynės vaikams arba suaugusiems, yra padalinta į dvi dalis. Šeštąją ir septintąją sėdynes – kiekvieną atskirai – galima sulankstyti, pakreipti arba visiškai nuimti. Jeigu reikia, automobilis gali būti lengvai pertvarkytas į 6 vietų versiją su didesne krovinio erdve arba 5 vietų versiją su maksimaliai didele krovinio erdve.

Šis naujas „Lodgy“ automobilio vidaus erdvės dizainas ir modulinis išdėstymas leidžia supaprastinti kasdienį šeimos gyvenimą.

„Stepway“ šeimos automobilio pristatymas

2018 metų Ženevos automobilių parodoje „Dacia“ pristato savo naują riboto leidimo automobilį, kurio pagrindas „Stepway Sandero“, „Lodgy“, „Dokker“ ir „Logan MCV“ modeliai (priklausomai nuo šalies). Šis ribotas leidimas pasižymi visiškai nauju dizainu, be to pirmą kartą „Sandero“ ir „Logan MCV“ automobiliuose bus įdiegta automatinė klimato kontrolė.

Išskirtinė šio riboto leidimo automobilių išorė:

 • „Beige Dune“ – naujas specifinis visų naujų „Duster“ automobilių atspalvis;
 • specialūs 16 colių putojančio sidabro arba blizgios juodos spalvos ratų gaubtai, ratai su „deimantinio lydinio ratlankio“ efektu, jie labai patrauklūs, ekonomiški ir juos lengvi prižiūrėti (atsižvelgiant į rinkos galimybes);
 • speciali blizgi juoda durų kolonų apdaila, ant kurių matosi „Stepway“ pavadinimas;
 • blizgantys juodi sparno veidrodžiai, kurių apatinės dalies apdaila yra tokia pati kaip ir durų kolonų.

Patogus išskirtinis vidaus dizainas:

 • tik šio riboto leidimo „Sandero“ ir „Logan MCV“ automobiliuose įmontuoti oro kondicionieriai;
 • išskirtiniai juodi ir šviesiai pilki apmušalai, sutvirtinti kontrastingomis siūlėmis, priekinių sėdynių centre išsiuvinėtas pavadinimas „Stepway“;
 • speciali oro ventiliacijos angų ir centrinio priekinio skydelio apdaila bei satino chromo detalės;
 • priekiniai ir galiniai kilimėliai su pilkomis siūlėmis.

 

Facebook Comments